Василь Мізунський

Василь Мізунський

Мешканець
18 липня 2015
В мережі з 17 липня 2015 р.
Твій внесок в участь МПУ у виборах
0 людей
загітував за МПУ
0 грн.
внесено до фонду виборчої застави
Встановив обкладинку в Facebook
Місце проживанняУкраїна / Львівська обл / Львів / Львів
Територія партійної діяльності Львівська обл / Львів
Дата народження27 січня 1988
Сфера діяльностіОсвіта/Наука
Мобільний телефон0975475727
На мапі
Освіта
Середня освіта № 96, Львів, Україна, 2005 - 2010
Основна вища освіта ЛНУ імені Івана Франка, Львів, Україна
філософський, політології, заочна
Аспірант,
Немає опитувань
Відповідь на агітлистівку та дещо з політреклами...
4 червня 2011
Ми тут саме для того - допомагати один одному, навчатися, навчати. На жаль на даний час існує багато спірних питань, проте методом спільного пошуку істини, толерантно всі питання можна вирішити не лише на локальному рівні. Будемо працювати)
Вариант организующей схемы ППО МПУПартійне будівництво
2 червня 2011
цілком з Вами згідний: правильне розподілення обовязків - це запорука хорошої результативності. За таких умов не буде хаосу, чітка ієрархія дозволить очікувати розвязку питання від конкретних людей, за якими закріплений той чи інший масив роботи.основний девіз ефективної роботи в ППО МПУ має бути: "Виконуй сумлінно свій партійний обовязок та завдання покладені на тебе партією, проте не забувай допомагати й іншим у вирішенні їхніх завдань, так як це веде до спільної мети".
Будинковий комітет та органи самоорганізації населенняПартійне будівництво
18 травня 2011
недоцільно створювати такі органи самоорганізації населення, тому що вони не мають рельних повноважень - це розпорошення сил. В нас розбудовується партійна мережа, відповідно буде велика кількість первинних партійних осередків, члени яких певною мірою мали б виконувати функції, вище описаних Вами, органів самоорганізації населення. У Львові є тому яскравий приклад - ГО "Самопоміч". Це дітище мера міста Андрія Садового. Перед виборами чинний мер створив дану оргнізацію, яка і людям помагає, так як в її компетенцію входить моніторинг роботи Жеків, або виконання за них певних робіт, і створює меру хороший імідж. прекрасна формула "2 в 1" і добро людям і ненавязливий піар.
ВЛАДА ДОСТОЙНИХІдеологія
16 травня 2011
не раціональний відсотковий розподіл згідно професійного чинника. А якщо в певному місті 35% лікарів, 30% акторів, 30% вчетелів і лише 5% людей, професія яких максимально дотична до політики, управління...і т. д. Хто ж тоді буде керувати та управляти містом? Рішення піднятої Вами проблеми запропонував В. Липинський ще на початку ХХ ст. згідно його класократичної теорії, на чолі держави повинна стати національна аристократія, склад якої мав би сформуватися з найавторитетніших представників всіх існуючих класів у суспільстві, куди включаються і профспілки і різноманітні трудові організації...

Лі Куан Ю

Сингапурська історія

Лариса Буракова

Почему у Грузии получилось

Хроніка реформ у Грузії

Боротьба з корупцією

Фільм Єжи Гоффмана

Україна. Становлення нації