Обговорення → Перегляд обговорення

податок з обороту Видалити тему


Оцінка
1
Переглядів
1621
Ігор Ковтонюк Четвер, 01:20, 19/08/10
+1

на одному з форумів зустрів таку ідею... вона сира але здається непогана

Яната Попович Четвер, 08:58, 19/08/10
-1
С трудом себе представляю целесообразность такого налога. Оптовикам с их маржинальностью в 2-3% налог с оборота будет смертным приговором. Почему единый налог для юр.лиц был популярен только у средней руки юр.компаний и других сервисников? Потому что налог с оборота хорош только для услуг, где кроме аренды офиса и зп нет затрат. А при купи-продай это будет утопия, как по мне.
Костянтин Соляр Неділя, 22:02, 22/08/10
-1
На жаль в оподаткуванні не можна вводити простих рішень. Кожна підсистема оподаткування повинна індивідуально регулювати той чи інший сегмент бізнесу для того, щоб дійсно бути ефективною: не стримувати розвиток бізнесу і в той же час забезпечувати надходження до бюджету.
Віталій Семенюк Середа, 12:58, 25/08/10
+2
Плюси цього податку:
- скорочується ланцюжок між виробником і споживачем;
- зникають "конвертаційні центри";
- оподаткування стає прозорим.
Сергій Ляшенко Середа, 18:28, 25/08/10
0
У податку з обороту при малоступенневому діфференціїованному підході, фактично нема жодного мінусу.
Для оптової торгівлі (де маржінальність може не меньше 5% (2-3% маржінальність я ні де не зустрвічав)) - він зовсім не руйнівний при адекватній ставці податку.
Костянтин Соляр Середа, 21:48, 25/08/10
0
На жаль, політично такого рішення (введення цього податку (хоча тут ще можливі варіації хто і яким чином його має сплачувати)) прийнято не буде. Вся Європа має ефективний ПДВ, наша інтеграція в ЄС (а саме приєднання принаймі до митного союзу) неможлива якщо ми не матимемо ПДВ. Насправді це дуже ефективний податок, хоча в нашій державі з ним поки що не склалося. Повірте, більшість серйозних конвертаційних центрів працює не просто так, їм дають це робити. Питання ПДВ, це ще і питання корупції, причому багатомільярдної.
Костянтин Соляр Середа, 21:54, 25/08/10
0
Доречі якщор ви слідкуєте за останньою політикою ДПА, то дефакто у нас податок з обороту зараз існує. Підприємств вимагають нести певний відсоток податкого навантаження залежно від їх галузі та обороту, хто не згоден - перевірки, надумані податкові зобов'язання і довготривалі суди. Часто цей податок простий і несправедливий, оскільки повною мірою не враховує економічні реалії бізнесу.
Сергій Ляшенко Четвер, 16:01, 26/08/10
0
Костянтин поясніть будь ласка, про якій митний союз з ЕС іде мова? При чому тут конвертаційні центри? - зараз запроваджена електронна звітність і якщо постачальник не задекларував (а відповідно і не сплатив) ПДВ покупцю він не зарахується, я не знаю як працють конвертаційні центри, але знаю законодавство (і думаю що конвертаційні центри можуть працувати тільки по схемі відмивання грошей - мабуть іноземних - і шкоди державі не наносять), поясніть будь ласка, як можна не заплатити ПДВ?
Сергій Ляшенко Четвер, 16:12, 26/08/10
0
Константин - що значить - "ПДВ на справді дуже ефективний податок"? Це Ви мали на увазі - у ідеальних умовах - так таких не існує, які крітерії Ви мали на увазі? Ви навели приклад Европи - але там є проблеми з ПДВ та з іншими податками. Чим приклад Европи кращій за приклад США (де товари коштують деяки вдвічі менше а ніж у Европі, та США ще встигають вести війскові дії майже по всьому світу) та іншіх країн де нема ПДВ.
Европі ПДВ потрібен тільки для одного - для захисту місцевих виробників, бо інакше Европа була б не конкурентноспроможна.
Василь Мельничук Четвер, 22:56, 02/09/10
0
Вважаю, що і ПДВ, і податок з обороту - теоретично необгрунтовані і практично непотрібні і шкідливі податки.

Лі Куан Ю

Сингапурська історія

Лариса Буракова

Почему у Грузии получилось

Хроніка реформ у Грузії

Боротьба з корупцією

Фільм Єжи Гоффмана

Україна. Становлення нації