Оцінка
2 0
Переглядів
382

Орієнтаційна зустріч відбудеться за будь-якої погоди

Понеділок, 13:40, 04/07/11

Моя попередня публікація-пропозиція закінчувалась словами:

«Людей багато на папері. Тим часом, у спільноті ФМУ нас чекає робота по трьох чітко визначених темах.

Пропоную записатися майбутнім виконавцям-киянам (чи тим, хто близько мешкає під Києвом), котрі через тиждень-два можуть зібратися на першу орієнтаційну зустріч.

А на солодкий десерт пропоную тест. Можливо хтось з просунутих фахівців од культури і мистецтва назве автора цих відомих рядків, дуже актуальних до порушеної проблеми:

Работа – зависти мешает.

Она спасает нас от зла.

Из всех на свете пчёл,

Не жалит

Лишь мёда полная пчела!

Бажаю всім бути завжди наповненими медом творчості, любові, милосердя й мудрої розсудливості!»

Ну й що маємо?  Є вулик, трохи вощини, бджола матка, бджоли-впорядники у вулику, але надто мало робочих бджіл!

Щоправда, результат – не зовсім нульовий. Бо маємо чітку згоду Станіслава Стеценка і його бажання працювати та оригінальну репліку Дмитра Виданова, якому я вдячний не лише за лаконічну влучність визначення типу не в бровь, а в глаз, а й за не зовсім зрозуміле, але дещо обіцяюче «занимаюсь другими направлениями, но сотрудничать будем».  На скільки відсотків «тягне» оце со…?

Втішило й невизначене в часі резюме Віктора Васермана: «я знайду час обовязково для роботи в групі, – обіцяю».

Також з’явилися активісти, котрі шукають своє місце серед кількох спільнот, хочуть визначитись з конкретикою свого робочого внеску в діяльність мерітократичного «вулика».

Зокрема після деякого віртуально дієвого обговорення, до теми 2 пристав пан Роман Ковальчук, водночас визначається зі своїми планами Олексій (Алєксєй) Павлов…

Очевидно це результат дієвої підтримки наших старань з боку Сергія Худолія, за що йому щира подяка.

Тому давайте ще трохи почекаємо до вівторка на інші кандидатури робочих бджіл, котрі мають бажання й змогу взятися за роботу в межах відведеної нам спільнотної «рамки» у загальному «вулику».

А тим часом, для зближення позицій і точок зору, пропоную уважно прочитати тексти на моєму блозі.

Там є й про те, чим нам прийдеться займатися і над чим трудитися.

Бо є чим трудитися тим мерітократам, які хочуть трудитися. Тим паче, що чисельність бажаючих трудитися в нашій спільноті ФМУ станом на 23 годину 2.07.2011 зменшилась загалом на 7 осіб і становила 118.

Як на мене, – це дуже підбадьорлива тенденція. Тобто відбувається позитивний процес концентрації інтелектуальних ресурсів на основі раціонального самовизначення напрямків їх доцільного використання.

Не виключено, що цей процес оптимізації спільноти ФМУ буде супроводжуватися вилученням з її складу осіб, що визначили для себе статус гостей.

Бо гостей треба шанувати, пригощати і напувати поза межами робочого процесу, а не запрошувати до роботи у «вулику». Тоді як нам нині потрібні робочі «бджоли» для інтелектуальної роботи.

Між іншим, пані й панове інтелектуали-ерудити! Чи хто-небудь відгукнеться на запропонований вище віршований тест?

 *   *   *

Але повернімося до нашого орієнтаційно-організаційного зібрання, на яке я урочисто (і персонально!) запрошую: Станіслава Стеценка, Віктора Васермана, Дмитра Виданова, Олексія Павлова, Романа Ковальчука і нашу милу пані Ірину Василик, яка брала участь у розробці ФМ.

Тема зібрання – тема 2. «Розробка і впровадження системи державного устрою на основі Конституції солідарності».

Зрозуміло, що мова має йти саме про основу.

Початок роботи о 10:00 в офісі МПУ. Тривалість – 4 години, перерва – 15 хв.

Порядок денний:

1. Вступ організаційно-орієнтаційний. Знайомство. Власне про готовність (зокрема психо-патріотичну), порядок та увертюра до роботи, спираючись на Функціональну модель.

2. Година ФВА. Основні поняття і визначення, засади і постулати. Системність, її аспекти. Правила системного підходу. Інформація і знання (сім контрольних запитань). Основне правило управління.

3. Дещо про ієрархію устроїв (від глобального макро до мурашиного мікро), про Основний Закон та солідарність. Наші уявлення про потреби і функції. 

4. Дискусія з претензією на «мозковий штурм».

5. Обговорення ключової пропозиції про структуру конституційних норм, що базується на ідеї солідарності та технології її реалізації.

6. Розподіл домашніх завдань. Запитання і відповіді.

Не лякайтесь цього загального плану. Складнощі – ще попереду, але ми будемо з вами «жувати» кожний елемент великого шматка до повного розуміння,  взаєморозуміння(!) і погодження в нашій робочій групі, згуртованій прекрасною ідеєю.

У порядку серйозної підготовки до нашої серйозної зустрічі й не менш серйозної роботи, прошу обов’язково прочитати на www.svoboda.com.ua дві публікації з №24 газети «Свобода» (для непосвячених попереджаю, що газета  «Свобода» нічого спільного не має з авантюристом Тягнибоком та його ВО «Свобода», а була понад 10 років тому заснована Олегом Ляшком):

1. На першій сторінці – статтю Олександра Карпеця «Хороших капитализмов не бывает, или Благодарите Бога, что «реформы» идут плохо».  

2. У цьому самому номері, в розділі Уроки історії ще одна дуже важлива для нашої роботи стаття Ігоря Вітика «До витоків української Конституції».

Обидві ці публікації мають безпосереднє відношення до нашої теми 2 і досить своєрідно проливають світло на сучасну доктрину устрою та її практичну реалізацію.

Бажаю всім здоров’я, успіхів і доброго налаштування на спільну роботу.

До зустрічі!

Євген ҐОЛИБАРД

Коментарі

Додати коментар

Лі Куан Ю

Сингапурська історія

Лариса Буракова

Почему у Грузии получилось

Хроніка реформ у Грузії

Боротьба з корупцією

Фільм Єжи Гоффмана

Україна. Становлення нації