Пошук

Автор:
Частина слова або фраза з назви:
Частина слова або фраза з основного тексту:
Сфера:
Дата з:
Дата по:
Розширений пошук

Олександр Пономаренко → Записи

22 січня патріоти-активісти Дніпропетровська підтримали Всеукраїнську акцію "Ланцюг єдності", приурочену до святкування 93 річниці Дня Соборності України Організаторами дійства виступили Олександр Пономаренко(Мерітократична партія України),Дар'я Ткацевич(Демократичний альянс)
Пропоную однопартійцям долучатися до розробки програми партії, як індивідуально, так і колективно. Не забуваємо, що це дуже необхідний документ, не маючи його, ми не знаємо куди рухатись, від того і губимо ентузіастів.
Передвиборча діяльність - це завжди певний PR-проект, на якому виборцям пропонується світле майбутнє. І це правильно, інакше партію не оберуть. Тож якої партії так давно чекають в Україні?
Майже тиждень ми боролись з Міською радою, нам нахабно відмовляли у прийомі сповіщення, порушуючи норми Конституції, Європейської конвенції з прав людини, рішення Конституційного Суду(щодо ст.39 Конституції), керуючись при цьому нелегітимним рішенням Міської ради.
Нашел кусочек видео как проводил опрос жителей города о деятельности общественных организаций. Результаты были плачевными.
Успіху мерітократії найбільш сприятимуть дії у реальному просторі. Має проходити безперестанний обмін досвіом між регіонами. То ж моя зустріч з керівником Івано-франківської РПО, Ольгою Борак, без сумніву дасть позитивні наслідки для побудови мерітократії на Дніпропетровщині

Лі Куан Ю

Сингапурська історія

Лариса Буракова

Почему у Грузии получилось

Хроніка реформ у Грузії

Боротьба з корупцією

Фільм Єжи Гоффмана

Україна. Становлення нації