Сісана Мухаметшина

Сісана Мухаметшина

Мешканець
Твій внесок в участь МПУ у виборах
0 людей
загітував за МПУ
0 грн.
внесено до фонду виборчої застави
Встановив обкладинку в Facebook
Місце проживанняУкраїна / Одеська обл / Одеса / Одеса
Територія партійної діяльності Одеська обл / Одеса
Дата народження28 лютого 1965
Сфера діяльностіПравоохоронні органи
Додаткова сфера діяльностіТуризм
Поточне місце роботи Raytheon Technical Services, interpreter/translator
Skypecissana65
В соціальних мережах
На мапі
Інтереси, захоплення Цікавлюся історією, релігією, мистецтвом, філософією, психологією, взагалі пошуком змістів.
Улюблені книги Від сучасної української літератури в особі Костенко, Забужко, Матіос та ін. до творів на історичну тематику від сучасних українських та світових експертів - Ярослава Грицака, Георгія Кас'янова, Едварда Саїда, Ларі Вульфа, Бенедикта Андерсона та інших...Люблю Шекспіра та Данте...
Улюблені фільми Люблю раціональні стрічки, з гносеологічним підгрунтям - Matrix, Inception та подібні..Але дивлюся і ніжні романтичні мелодрами...
Улюблені Інтернет-портали Izbornyk.org.ua та інші - електронні бібліотеки, енциклопедії та таке подібне...
Улюблена музика Українська народна, латиноамериканський фольклор (андський), радянський рок - дещо, сучасна українська музика - дещо, класична музика - 18 сторіччя (барокова), люблю певних виконавців...На івриті люблю музику...
Дозвілля Музика, читання книжок, роздуми, спілкування з друзями, написання листів...
Освіта
Середня освіта № 72, Одеса, Україна, - 1981
Основна вища освіта ОДУ ім. Мечникова, Одеса, Україна
РГФ, зарубіжна література, денна
Випускник (спеціаліст), 1981 - 1986
Дата та місце народження, сім'я: Народилася 28 лютого 1965 р. в родині вчителів. Тато - вже покійний - був вчителем історії, мама - вчителем російської мови та літератури. Крім мене у родині ще було 2 брати - старший і молодший від мене. Народилася я на 101 км від Одеси - в с. Жовтень по трасі Одеса-Київ, коли мені виповнився рік, батьки переїхали в Сибір. Ми жили там під Новосибірськом 7 років, причому як з'ясувалося, також на 101 км. Чому нам так везло з тими висілками? Потім повернулися в Україну, де я пішла в 3 клас.
Основна освіта: Я вчилася в декількох школах Одеси (12, 78, 72) Закінчила 72 середню школу в 1981р. з золотою медаллю. Поступила в ОГУ на факультет РГФ (романо-германської філології) на англійське відділення. Закінчила через 5 років з червоним дипломом.
Трудова діяльність: Робоча діяльність почалася з праці в школі вчителем англійської в с.Малодолинському, м.Іллічівську. Після 2 років пішла зі школи на виборну комсомольську посаду в університет - зам.секретаря комітету комсомолу з роботи з іноземними студентами. Перебуваючи на цій посаді, створювала з іншими ентузіастами інтернаціональний клуб ім. Че Гевари. Виступали з концертами, збирали кошти, приймали дітей-сиріт з Нікарагуа та Палестини. Намагалися своєю діяльністю подолати расизм та упередженість в суспільстві. Але через два роки у мене почалася криза свідомості. Я вийшла з комсомолу та почала пошук свого світогляду. Займалася перекладом фільмів, перекладом для різних духовних практикумів. В 1991 р. прийняла християнство. з 1994 р. працюю в туризмі - перекладачем на круїзних суднах. з 2010 р. пррацюю перекладачем в американській компанії Рейтеон Текнікалз.
Громадська діяльність: Громадська діяльність спрямована на романтичні цілі - просування суспільного рівню на більш високі щаблі, щоб не було проявів насильства, расизму, нетолерантності, нелюбові між людьми.Тому багато часу придиляла церковній діяльності.
Політична діяльність: Ніякої політичної дяльності не було. Один раз в житті була довіреною особою Володимира Севрюкова, кандидата в депутати Верховної Ради СРСР. Я їздила з моїм кандидатом, пам'ятаю поїздку в Грузію. Це було в 1989 р., здається.Більше нічого помітного не було.
Наукова діяльність: Наукової діяльності помітної не було, але був бурхливий прооцес самовдосконаленя та самоосвіти. В результаті, я "зрадила" філології з історією. Люблю історію, філософію, релігійну думку, історію церкви Христової, релігійні відносини між народами, психологію. Віднедавна цікавлюся політикою та суспільним будівництвом.
Найбільші успіхи і досягнення: До своїх найбільших успіхів відношу свій приход в християнство.
Інша інформація: Вважаю себе дуже динамічною особистістю. Люблю природу, мистецтво, людей скоріше люблю, хоча не маю іллюзій щодо людства. Смерті не боюся, бо дуже вірю в майбутнє вірних з Богом. Люблю Україну, за життя хочу зробити так, щоб відтягти мою країну щоподалі від тоталітарного минулого. Мій герой - Тарас Шевченко.
Немає опитувань
Перші ВИСНОВКИ щодо нашого заходу на День Незалежності
26 серпня 2011
Ремарка: нет и не будет такого, чтобы все как один принимали участие во всех как один акциях, придуманых всеми как один...Это как тело, да простит мне апостол Павел, что пользуюсь его образами. Рука не нога, и глаз не ухо. Кто-то радостно ездит по улицам и раздает агитматериалы на улице, а кто-то сидит и думает в тишине, все нужны и важны. Если человек не экстраверт, не стоит ждать от него экстравертных действий - все равно, что кошку дрессировать палку приносить. Психически не мое. А меритократы - это очень разношерстая публика, если не научимся терпимо относиться к многообразию реакций внутри своих рядов - потеряем людей, только и всего. И останутся одни уши, или одни руки...Урод, а не тело...
Майбутній устрій держави, або мрії, які мають здійснитися
4 серпня 2011
Алеша, я всегда полагала, что уж если я чем-то заинтересовалась, это значит, что все созрело и готово к жатве. Себя я мню неким барометром среднестатистического (то, что называется "пересічний") состояния общества. Так что, я думаю, что как раз общество готово. Но вот готовы ли "лидеры" в очередной раз? Все что нужно - правильная система противовесов. И система информирования общества о цене вопросов.
Очень просто о сложном. О Сингапуре. Юлия Латынина.
1 серпня 2011
Ой треба думати...Дай Боже виконати те, що має сенс саме для України. Шанс один, і ціна його велика, немає часу на експерименти...Мені хотілось би використати багатства світу для України, але...Але треба знати ціну кожного свого кроку...Я не знаю цієї ціни.
Очень просто о сложном. О Сингапуре. Юлия Латынина.
31 липня 2011
Цікава стаття, як взагалі все, що говорить Латиніна. Я її сильно поважаю, але питання ось в чому - чи ми є китайці, чи німці? Я чомусь впевнена, що менталітет наш трошки інший і що це добре. Не треба нам ставати найпершими і найконкурентноспроможнішими у світі. А от село своє треба зберегти. Я за те, щоб ми всього навчались, а будували власне своє. Нехай не буде воно таким шикарним, як у китайців з малайцями та індусами - інша історія, інші правила ігри. По-іншому обдаровані. Нехай ми будемо собі сільськими, агрокультурними, але щось прийдеться таки перейняти: до опозиції треба буде поставитися саме так, як у Сингапурі, до корупції - саме так. А там побачимо - чи потрібно буде захищатися міжнародними корпораціями?
Може я помиляюся, але десь у середині я-таки антиглобаліст (((
Майбутній устрій держави, або мрії, які мають здійснитися
18 липня 2011
Ну, моя анархичность, как и моя фундаментальность в религии, - совсем не похожа на популярное представление об этом. Я не за нравы батьки Махно - хотя ему, возможно, просто не хватало образования))) Я за то, чтобы "примус" - принуждение, производился максимально разумно, щадяще и с высокой эффективностью, а не за полное отсутствие всякого принуждения. Я догадываюсь, что становление таких разумных границ между ответственностью и личным произволом не произойдет легко, безболезненно и быстро. Социум у нас действительно незрелый, чего тут скрывать. А индивидуумы норовят уйти побыстрее от всякой морали, так что можем получить перекосы и всякие ужасные злоупотребления, но надо выгребать на нормальную стезю - повышение ответственности индивидуумов перед непосредственным окружением, в котором живем, а окружение пусть учится управлять собой и отвечать за свое управление. Да, афиняне приговорили Сократа к смерти - вернее, дали ему выбор - бежать из Афин или выпить яд, он выбрал яд. У нас тоже может всякого произойти, и не тех выгоним, и не тех накажем слишком сильно. А можем увлечься демагогами, с афинянами так бывало, но вместе с тем, их демократия была получше, чем наша. Проиграли они, впрочем, из-за того, что влезли в войну со Спартой и из-за того, что морально растлились. Не будем иметь этого в виду, с нами будет то же.
Навздогін тому, про що говорилося на зустірчі з І.Шевченко
Тут ще немає записів

Лі Куан Ю

Сингапурська історія

Лариса Буракова

Почему у Грузии получилось

Хроніка реформ у Грузії

Боротьба з корупцією

Фільм Єжи Гоффмана

Україна. Становлення нації