Обговорення → Перегляд обговорення

Пропоную відмінити статус держслужбовця Видалити тему

Денис Чубко П'ятниця, 12:27, 01/10/10
0
Згоден, особливий статус + суворіша відповідальність.
Василь Мельничук Понеділок, 12:12, 11/10/10
0
Сергій Ляшенко Середа, 14:05, 29/09
а в чому брехня? У мене немає ніякого статусу, якого Ви хочете мене позбавити, в чому буде полягати позбавлення статусу?
Володимир Брунець Четвер, 13:55, 14/10/10
0
Вважаю, що статус державного службовця скасовувати недоречно. Підтримую позицію, наведену вище про те, що державний службовець повинен мати більший обсяг обов'язків, у порівнянні із звичайними громадянами, певні обмеження у загальних правах, які не можуть реалізовуватися особою, яка перебуває у статусі державного службовця, а також те, що державні службовці повинні нести суворішу та спеціальну відповідальність у порівнянні із звичайними громадянами.
Адже, державний службовець повинен служити людям, від нього часто залежить доля людей, а тому, особливий правовий статус для них повинен бути, включаючи спеціальні вимоги для прийняття на посаду, наявність особливих прав та обов'язків, спеціальну відповідальність та особливі гарантії діяльності.
Віталій Семенюк Понеділок, 08:55, 18/10/10
0
Невеличке посилання щодо державних службовців:
http://www.pravda.com.ua/articles/2010/09/15/5385178/
Юрій Дмитрієв Середа, 18:12, 03/11/10
0
Спеціалісти Рахункової палати стверджують, що загальна кількість органів виконавчої влади за 5 років, починаючи з 1994 року, збільшилася на 21 одиницю, а кількість їх співробітників — на 34,8 тис. осіб (тобто на 24 %). На 20,4 тис. (23 %) зросла за ті ж 5 років чисельність працівників фінансових та фіскальних органів, що становить нині майже половину "особового складу" усіх органів виконавчої влади, відповідно зросли і затрати на їх утримання — у 2,2раза (515 млн. грн.). Тепер фінансові та фіскальні органи стали для платників податків у 2,4 раза дорожчими, ніж утримання міністерств та інших центральних і місцевих органів виконавчої влади.
Анатолій Кузьменко П'ятниця, 08:29, 05/11/10
0
Вважаю, статус держслужбовця необхідно залишити, але посилити правовий контроль за діяльністю осіб, які мають такий статус і при цьому ввести заохочуючу систему мотивації!
Якщо людина всім серцем, розумом і діями працює на користь державі та людям, то таку людину треба заохочувати різними способами та збільшувати пільги. А якщо людина зі статусом держслужбовця працює виключно на свою кишеню - геть гнати її треба, і зі збільшенням правового контролю необхідно її залучати до відповідальності.
Кожному по його заслугам та внескам!!! Ми ж відстоюємо саме таку позицію - будуємо країну на принципах мерітократії.
Дмитрий Агекян Вівторок, 13:59, 14/12/10
+1
вот читаю и дива даюсь... никто не вспоминает "чудо" министров из различных кабинетов, которые являясь "держслужбовцями" своим , пардон, задом садятся то в одно то в другое министерское или ведомственное кресло.
несмотря на то что управлять должны если не 100 процентные профессионалы, то по крайней мере люди имеющие профильное образование и понимающие глубину вопросов.
что есть госслужба - это служба на государство, государство в свою очередь - это народ!!! в нашем случае государственные мужи народ считая быдлом ни с кем не считаются!!! а госслужба стала своего рода кастой!
привлечь кого то к ответственности становится все сложнее и сложнее!!!
на мой взгляд необходимо лишить всех привилегий госслужащих, отнять право неприкосновенности у депутатов!!!
вот ведь какая штука интересна получается - народ вроде как дал полномочия определенным людям, они же в свою очередь о народе моментом забыли, живут себе так в "закрытом" обществе и пространстве...
что то меня в сторону увело)))
считаю, что государственные служащие конечно же нужны, но без всей той массы привилегий которые ей даны.
Igor Kuleshov П'ятниця, 13:44, 14/01/11
0
Полностью согласен с Дмитрием! Статус "госслужащего" и присвоение соответствующих категорий служит препятствием для профессионалов, которые еще не испорчены властью, эту власть обновлять. На сегодняшний день эта система выглядит как секта, в которой существует кастовая система, и главный жрец - это Президент. Общество не имеет влияния на эту "секту"... Вместо статуса это можно просто компенсировать достойной и стабильной оплатой за работу на благо общества!!! Пора уже забыть о льготах - этого нет в нормальных странах. Есть просто достойная оплата!

Лі Куан Ю

Сингапурська історія

Лариса Буракова

Почему у Грузии получилось

Хроніка реформ у Грузії

Боротьба з корупцією

Фільм Єжи Гоффмана

Україна. Становлення нації