Робоча група з організації агітроботи в МПУ →
Думки
→ Перегляд
Знову про найбільш поширені запитання та можливі відповіді
На даний час перелік найбільш поширених запитань виглядає так (внизу). Пропоную кожному учаснику групи додати одне-два питання та відповіді, які він вважає будуть корисним для спілкування з людьми.
Мої варіанти включені до існуючих питань.
Що таке мерітократія?
Механізми та принципи, що гарантують приведення до влади достойних людей: чесних, компетентних та готових служити своєму народу.
Чим мерітократія відрізняється від демократії (та інших кратій)?
механізмом відбору людей до влади (відмінний від нинішнього) виключить можливість попадання туди обманом, підкупом та маніпуляціями.
Хто вам платить за цю роботу?
Ми волонтери - однодумці, самі сплачуємо за футболки (на своеєму прикладі), прапори та друк листівок. Задля спільної мети - поширення ідеї, в яку ми самі віримо.
Хто за цим стоїть?
близько 10 тисяч прихильників ідеї мерітократії з усії куточків України. Сьогодні такі самі групи розповсюджують інформацію в 15 обласних центрах країни: більше 100 учасників, 50 авто. В нас немає олігархів і відомих політиків - ми їм не віримо.
Це черговий партійний проект під вибори?
Ні, це не проект. Скоріше - це рух молодих, освічених та активних людей і наш склад учасників та лідерів це підтверджує.
Яку партію рекламуєте?
Ми просуваємо саме ІДЕЮ Мерітократії, нові принципи життя суспільства та пропонуємо ознайомитися з зовсім новим шляхом для України. А для участі у виборах ми створили Мерітократичну партію України.
Ви за Юлю чи проти?
МІЙ ВАРІАНТ (Ю.К.) - ми вважаємо, що закон повинен працювати для всіх однаково, а не тільки проти опозиціонерів. Змагання між політиками мають відбуватись на відкритих та чесних виборах, а не за участю прокурорів, кримінальних справ та судів.
Чому раніше про вас не чув?
Це новий рух, громадська активність, що набирає силу. За нами немає олігархів, в нас немає газет і телеканалів, тому інформаційний рух буде від людини до людини.
Навіщо нам мерітократія?
Людина визначає свою долю свободою власного вибору. А Держава повинна визначати свою долю принципами відбору своїх лідерів та державних діячів.
Ви за інтеграцію з ЄС чи зближення з Росією?
Ми за Україну та дружні стосунки з сусідами. Ми за Україноцентризм. Опікуватися треба виключно інтересами своєї країни при прийнятті всіх рішень. Держава повинна керуватись своїми інтересами, а не йти на поводу у Росії у питаннях ціни на газ або розміщення Чорноморського Флоту (- варіант Ю.К.).
Вы за русский язык?
Всі мови “хороши”. Для держави важливо мати власну мову - українську і поважати право кожного думати, творити і спілкуватись будь-якою мовою.
Ви за владу чи за опозицію?
Ми за себе та свої ідеї, ніякого відношення до існуючих політиканів не маємо. Ми вважаємо, що і у владі, і у опозиції є люди випадкові, непідготовлені до вирішення державних справ. Ці люди керуються лише власними інтересами, є непрофесійними, і вони не здатні змінити країну. Зміни можливі за умови приходу у владу чесних та компетентних спеціалістів (- варіант Ю.К.).
Чому мерітократи прийшовши у владу не стануть “як всі”?
Тому, що в них є переконання, крім того, змінитись їм не дозволить виховання та власна совість. Їх життєвий шлях та репутація, а також відданість справі розбудови процвітаючої України, свідчить, що мерітократи працюватимуть на благо суспільства (- версія Ю.К.).
Чому слово «МерІтократія» написано з помилкою?
Це не помилка. МерИтократія – у загальноприйнятому значенні цього терміну є лише вузьким визначенням механізму добору у владу, а МерІтократія – є більш широким поняттям, яке визначає СИСТЕМУ суспільних відносин. Далі слід коротко повідомити про ключові засади мерІтократії (де спосіб добору у владу є лише однією зі складових).