Оцінка
4 0
Переглядів
188

Знову про найбільш поширені запитання та можливі відповіді

Середа, 09:17, 19/10/11

 

На даний час перелік найбільш поширених запитань виглядає так (внизу). Пропоную кожному учаснику групи додати одне-два питання та відповіді, які він вважає будуть корисним для спілкування з людьми. 

Мої варіанти включені до існуючих питань. 

Що таке мерітократія?

Механізми та принципи, що гарантують приведення до влади достойних людей: чесних, компетентних та готових служити своєму народу.

Чим мерітократія відрізняється від демократії (та інших кратій)
?

механізмом відбору людей до влади (відмінний від  нинішнього) виключить можливість попадання туди обманом, підкупом та маніпуляціями.

Хто вам платить за цю роботу
?

Ми волонтери - однодумці, самі сплачуємо за футболки (на своеєму прикладі), прапори та друк листівок. Задля спільної мети - поширення ідеї, в яку ми самі віримо.

Хто за цим стоїть
?

близько 10 тисяч прихильників ідеї мерітократії з усії куточків України. Сьогодні такі самі групи розповсюджують інформацію в 15 обласних центрах країни: більше 100 учасників, 50 авто. В нас немає олігархів і відомих політиків - ми їм не віримо.

Це черговий партійний проект під вибори?

Ні, це не проект. Скоріше - це рух молодих, освічених та активних людей і наш склад учасників та лідерів це підтверджує.

Яку партію рекламуєте?

Ми просуваємо  саме ІДЕЮ Мерітократії, нові принципи життя суспільства та пропонуємо ознайомитися з зовсім новим шляхом для України. А для участі у виборах ми створили Мерітократичну партію України. 

Ви за Юлю чи проти?

МІЙ ВАРІАНТ (Ю.К.) - ми вважаємо, що закон повинен працювати для всіх однаково, а не тільки проти опозиціонерів. Змагання між політиками мають відбуватись на відкритих та чесних виборах, а не за участю прокурорів, кримінальних справ та судів. 

Чому раніше про вас не чув?

Це новий рух, громадська активність, що набирає силу. За нами немає олігархів, в нас немає газет і телеканалів, тому інформаційний рух буде від людини до людини.

Навіщо нам мерітократія?

Людина визначає свою долю свободою власного вибору. А Держава повинна визначати свою долю принципами відбору своїх лідерів та державних діячів.   

Ви за інтеграцію з ЄС чи зближення з Росією?

Ми за Україну та  дружні стосунки з сусідами. Ми за Україноцентризм. Опікуватися треба виключно інтересами своєї країни при прийнятті всіх рішень. Держава повинна керуватись своїми інтересами, а не йти на поводу у Росії у питаннях ціни на газ або розміщення Чорноморського Флоту (- варіант Ю.К.).  

Вы за русский язык?

Всі мови “хороши”. Для держави важливо мати власну мову - українську і поважати право кожного думати, творити і спілкуватись будь-якою мовою. 

Ви за владу чи за опозицію?

Ми за себе та свої ідеї, ніякого відношення до існуючих політиканів не маємо. Ми вважаємо, що і у владі, і у опозиції є люди випадкові, непідготовлені до вирішення державних справ. Ці люди керуються лише власними інтересами, є непрофесійними, і вони не здатні змінити країну. Зміни можливі за умови приходу у владу чесних та компетентних спеціалістів (- варіант Ю.К.). 

Чому мерітократи прийшовши у владу не стануть “як всі”?

Тому, що в них є переконання, крім того, змінитись їм не дозволить виховання та власна совість. Їх життєвий шлях та репутація, а також відданість справі розбудови процвітаючої України, свідчить, що мерітократи працюватимуть на благо суспільства (- версія Ю.К.).

 Чому слово «МерІтократія» написано з помилкою?

 Це не помилка. МерИтократія – у загальноприйнятому значенні цього терміну є лише вузьким визначенням механізму добору у владу, а МерІтократія – є більш широким поняттям, яке визначає СИСТЕМУ суспільних відносин. Далі слід коротко повідомити про ключові засади мерІтократії (де спосіб добору у владу є лише однією зі складових).

 

 

 

 

Коментарі

Додати коментар

Лі Куан Ю

Сингапурська історія

Лариса Буракова

Почему у Грузии получилось

Хроніка реформ у Грузії

Боротьба з корупцією

Фільм Єжи Гоффмана

Україна. Становлення нації