11 фактів про партію «УСПІШНА УКРАЇНА»
1. Нова партія
Зареєстрована у 2017 році під назвою «Національний прагматизм», у 2019 р. партія отримала нову назву – «Успішна Україна», у 2020 р. почала розбудову та розвиток. Партія цілком самостійна, незалежна, не має жодного відношення до партії «Успішна країна» Клименка та не контролюється будь-яким олігархом чи бізнесменом.
2. Лідер
Лідером партії є Ігор Шевченко (успішний юрист, міністр екології та природних ресурсів України 2014-2015 років, кандидат в Президенти України 2019 р.). Ми не вождистська партія, яка будується виключно навколо однієї особистості. Якщо в майбутньому до партії долучиться більш відома (більш впізнавана в народі) особистість, яка зможе привернути більше уваги до партії та дасть більший електоральний ефект, лідер партії може змінитись.
3. Команда
Команда партії наразі знаходиться в процесі формування, як на національному, так і на регіональному рівні. До партії приймаються та обираються на посади лише ті, хто має бажання та можливість займатися активною політичною діяльністю. З нинішнім активом партії можна ознайомитися тут
4. Програма
Детальна програма партії знаходиться в процесі напрацювання, проєкт програми буде оговорюватися серед членів партії і її прихильників. Програма буде затверджена з’їздом партії перед початком більш активної фази діяльності партії. З основними програмними засадами партії можна ознайомитися тут
5. Меритократія
Принципом побудови команди партії, а також висування кандидатів на виборах та на державні посади, є меритократія (влада достойних – чесних та найкомпетентніших – тобто перевага особистих якостей/достоїнств людини над будь-якими іншими чинниками).
6. Прогресивний капіталізм
Економічною складовою ідеології партії є прогресивний капіталізм: соціальна справедливість в розподілі доходів та постійне покращення життя кожної людини завдяки ефективному регулюванню державою ринкових відносин для запобігання зловживань та перекосів нерегульованого ринку таких як монополізм, підвищення цін за змовою продавців, фінансові махінації, забруднення екології тощо.
7. Національний прагматизм
Влада в Україні повинна керуватися принципом національного прагматизму (національні інтереси понад усе) та здоровим глуздом з урахування кращих прикладів з усього світу, а не вдаватися до політичних маніпуляцій та загравань перед Євросоюзом, Росією чи США. Ми повинні керуватися принципом взаємної вигоди, а не підпорядкуватися економічним чи політичним інтересам інших країн. Розвиток національної високотехнологічної промисловості та енергетична незалежність повинні стати економічним пріоритетом влади.
8. Закон і порядок
Ми вважаємо, що закон і порядок (справедливі закони, невідворотність покарання за їх порушення, рівність всіх перед законом, дієві правоохоронні органи, неупереджений, швидкий та компетентний суд) є основою основ держави без яких неможливе ефективне функціонування держави. Ніякі реформи не можливі без закону і порядку.
9. Рішучість
Ми налаштовані дуже рішуче щодо знищення корупції, покарання винних та відсторонення олігархів від влади, які грабують Україну та кожного її громадянина. Ми не будемо домовлятися з олігархами чи корупціонерами, ми будемо їх судити та садити за ґрати з конфіскацією.
10. Фінансування
У партії немає «власника» чи олігарха, який її фінансує. Наразі, необхідні потреби забезпечуються за рахунок благодійних внесків членів партії, в тому числі в натуральній формі (офіс, транспорт, зв’язок тощо). Згодом планується залучити до фінансування ширше коло наших однодумців, в тому числі успішних підприємців.
11. Об’єднання
Ми прагнемо об’єднати всіх, хто готовий відкинути певні ідеологічні розбіжності та об’єднатися для досягнення двох першочергових завдань – захист від зовнішньої агресії та відновлення порядку та справедливості в країні: рівність перед законом та невідворотність покарання за його порушення, швидке та справедливе правосуддя, меритократична кадрова політика і знищення олігархату. Це безумовний пріоритет! Без виконання цього завдання все решта немає сенсу. Лише після виконання цього завдання можна повернутися до дискусій про спірні ідеологічні питання.