Переглядів
50

Про заборону каналів 112, NewsOne, ZIK

Середа, 10:54, 03/02/21 | Публікація
Категорично підтримую заборону телеканалів 112, NewsOne і ZIK. По суті це канали не Козака і навіть не Медведчука, а Путіна і Росії, які ведуть агресивну антиукраїнську пропаганду всередені країни. Тобто ці канали є зброєю гібридної війни, яку Росія веде проти України. І ця зброя набагато небезпечніша ніж російські танки та Гради на Донбасі. Питання, чому сивочолий гетьман Порошенко не закрив ці канали ще в 2014 чи 2015 році. Це ж очевидно.

Але є велике але! Це юридичне оформлення цієї заборони. Санкції проти громадянина України без конкретного звинувачення у скоєнні злочину та притягнення до відповідальності. Застосування такого юридичного механізму по суті знищує верховенство права і порушує базові права людини в країні. Якщо санкції на Козака накладені за терористичну діяльність, а це єдина логічна причина, виходячи з тексту нашого закону про санкції, то СБУ терміново (а краще було це зробити до оголошення санкцій) повинна вручити Козаку обгрунтовану підозру в скоєнні тяжкого злочину (тероризм) і терміново його заарештувати без права внесення застави, або оголосити його у розшук, якщо він вже втік і переховується. Якщо цього не відбудеться найближчим часом, то накладені санкції будуть незаконними і Козак скасує їх у суді, чи у суді "Вовка" чи навіть в Європейському суді.

Отже, запасаємося попкорном і слідкуємо за розвитком подій. Тому що може статися що, хотіли як краще, а вийшло як завжди через одне місце. Чому може так статися? Тому що в сьогоднішній владі, правоохоронних органах, спецслужбах та судах панує тотальна некомпетентність та продажність.
Коментарі
Зареєструйтесь або увійдіть на сайт щоб мати можливість коментувати

Лі Куан Ю

Сингапурська історія

Лариса Буракова

Почему у Грузии получилось

Хроніка реформ у Грузії

Боротьба з корупцією

Фільм Єжи Гоффмана

Україна. Становлення нації