Переглядів
59

8 причин підтримати партію «Успішна Україна»

Понеділок, 19:52, 22/02/21 | Публікація

1. Народна партія. Для нашої партії інтереси народу понад усе! Ми вважаємо, що головною метою влади повинно бути постійне покращення життя простих громадян. Олігархічно-корупційна система влади вкупі з лібералізмом, який нам нав’язують, так звані молоді реформатори-грантоїди, довела переважну більшість українців до межі виживання. Проте, влада, навпаки, повинна захищати громадян від необґрунтованих та несправедливих цін і тарифів на електрику, газ, воду, тепло, транспорт, а також від інших зловживань з боку монополістів та нечистих на руку бізнесменів (банкірів, забудовників, забруднювачів екології, виробників неякісних чи підроблених продуктів та ліків тощо). Освіта та медицина повинні бути якісними та безкоштовними для всіх громадян. Влада повинна ставитися до кожного громадянина країни, як до члена своєї власної сім’ї, своїх батьків, своїх дітей, своїх рідних братів та сестер.

Враховуючи те, що саме бізнес створює переважну більшість робочих місць для народу та платить податки, з яких виплачуються всі соціальні виплати громадянам, влада повинна створити максимально комфортні умови для розвитку бізнесу, особливо в сфері виробництва. Потрібно спростити та знизити податки, ліквідувати корупційний тиск правоохоронців та інших перевіряючи органів, забезпечити захист прав власності від рейдерства та бандитських захоплень. Чим сильніший український бізнес, тим вищі зарплати та більше податків в бюджет країни. Розвиток бізнесу відповідає інтересам всього народу!

Багаті громадяни повинні платити більше податків, в тому числі податки на розкіш (дорогу нерухомість, шикарні авто, літаки, яхти, коштовні ювелірні вироби тощо) аби розподіл національного багатства був більш справедливим, а не так як зараз – багаті багатіють, а бідні бідніють. Кожен громадянин є співвласником всіх державних підприємств та надр (нафта, газ, вугілля, залізна руда тощо), тому влада повинна щорічно виплачувати кожному громадянину дивіденди з прибутку всіх держпідприємств та видобутку корисних копалин.

2. Проукраїнська партія.
Ми розуміємо, що влада Росії прагне знищити Україну як державу і зробити своєю бідною провінцією, а Заходу Україна потрібна лише як ринок збуту своїх товарів, як джерело дешевої сировини та робочої сили і як буферна зона між Європою та Росією, яка захищає Європу від потенційної військової агресії з боку Росії.

Лише українцям потрібна успішна Україна, в якій безпечно, комфортно і заможно живуть всі громадяни країни. Саме тому ми проти будь-яких інтеграцій на принизливих умовах. Ми виступаємо за побудову незалежної успішної України, використовуючи кращі приклади реформ та методів державного управління з усього світу, а не сліпе копіювання законодавства Європейського Союзу.

3. Антиолігархічна партія. Ми вважаємо, що олігархи є найбільшими ворогами народу та України. Вони постійно грабують країну на мільярди доларів через схеми, які їм допомагають робити корумповані політики та чиновники, а через тарифи на електрику та газ олігархи вже залізли до кишені кожного українця. Олігархи по-хижацьки забруднюють екологію, корумпують владу та впливають на неї через свої телеканали в своїх корисливих інтересах. Допоки олігархи будуть мати можливість впливати на прийняття державних рішень через свої ЗМІ та «кишенькових» політиків та чиновників, України буде бідною, а життя простих людей і далі буде погіршуватися. Як знищити олігархів? Ні, їх не треба вбивати. Їх треба позбавити важелів впливу на владу.

Для знищення олігархату необхідно заборонити олігархам володіти телеканалами та іншими ЗМІ. Всі телеканали є збитковими і фінансуються олігархами виключно з метою впливу на владу в своїх грабіжницьких інтересах, підкупу політиків ефірами та впливу на свідомість простих людей, щоб вони на виборах голосували за потрібних олігархам кандидатів.

Також потрібно заборонити займати державні посади їм самим, їхнім топ-менеджерам і бізнес-партнерам. Також необхідно повернути у державну/комунальну власність всі стратегічні, енергетичні підприємства та природні монополії, а також змусити олігархів доплатити за дешево «прихватизовані» інші підприємства з коефіцієнтом 4, як показав повторний приватизаційний аукціон «Криворіжсталі» (Міттал Стіл заплатив більш ніж в 4 рази більше, ніж Ахмєтов з Пінчуком).

Якщо у олігархів не буде телеканалів та «своїх» корумпованих політиків/чиновників, вони перестануть бути олігархами, а залишаться просто бізнесменами, які будуть працювати в рівних для всіх конкурентних умовах. Таким чином можна швидко знищити олігархат в Україні і почати відродження економіки та покращення життя кожного українця.

4. Антикорупційна партія. Корупція – це друга після олігархів найбільша проблема України, яка негативно впливає на всі аспекти життя людей. Без перемоги над корупцією будь-які реформи, а відповідно і покращення життя, неможливі. Незважаючи на створення цілої низки нових антикорупційних органів і витрачання мільярдів гривень народних грошей, корупція в України збільшується. Тому потрібні більш рішучі та жорсткі заходи проти корупціонерів.

Для ефективної боротьби з корупціонерами потрібно позбавити чиновників права на презумпцію невинуватості в корупційних злочинах. Для чиновників повинен діяти принцип «доведи, що придбав майно за законно отримані кошти, або йди в тюрму». Якщо чиновник не зміг довести законність своїх статків та майна, суд виносить обвинувальний вирок з конфіскацією майна в державний бюджет. Зараз же, аби засудити корупціонера, необхідно піймати його «на гарячому» в момент отримання хабаря, що потребує проведення складної і дорогої спецоперації. Якщо перевірити всіх топ-чиновників та політиків за цим принципом, то 80% з них опиняться за гратами, а конфіскованого майна вистачить для того, аби розрахуватися з кредитами МВФ, підвищити пенсії та зарплати бюджетникам.

Також, для того аби стало легше ловити хабарників потрібно легалізувати провокацію хабаря, тобто агенти НАБУ «під прикриттям» в рамках антикорупційних спецоперацій повинні мати право пропонувати хабар чиновнику і якщо чиновник візьме хабар, чиновник має бути арештований і засуджений з конфіскацією майна.

5. Партія революційних ідеї. Для того аби навести лад в країні, встановити справедливість та побудувати успішну Україну, в якій будуть комфортно та в достатку жити всі громадяни, ми не обмежуємося якоюсь конкретною сталою ідеологією, на кшталт лібералізму, соціалізму чи ще якоїсь соціал-демократії. Ми беремо різні ідеї з різних політичних теорій, які дадуть швидкий позитивний ефект для кожного громадянина і країни в цілому. Ми також не обмежуємося вимогами чи зобов’язаннями перед Євросоюзом, США, Кремлем чи МВФ та не погоджуємо з ними свої ідеї чи позиції. Україна повинна робити лише те, що відповідає її інтересам та інтересам її народу. Враховуючи історичні, соціальні, психологічні та інші українські особливості, ми пропонуємо те, що вже спрацювало в інших країнах світу в схожих умовах та з точки зору логіки та здорового глузду спрацює в Україні, а не зациклюємося виключно на європейському законодавстві, яке в багатьох випадках на даний час та в даних умовах не підходить Україні. Ми вважаємо, що нам більше підходить досвід швидких та результативних реформ Сінгапуру, ніж Євросоюзу, країни якого йшли до сьогоднішнього стану століттями, переживши криваві революції, диктатури та світові війни з багатомільйонними жертвами. 

Зазначені вище ідеї боротьби з олігархами та корупціонерами справді є революційними, тому що вони змінять не просто обличчя у владі, а саму систему влади – з теперішньої антинародної олігархічно-корупційної системи на справедливу та ефективну (меритократичну) систему, яка балансує інтереси різних верств населення та працює виключно в інтересах всього народу та України.

Ці ідеї є неприйнятними для більшості українських партій, політиків та чиновників, тому що вони самі і є олігархами та корупціонерами. В разі прийняття відповідних законів, вони швидко опиняться за гратами. А для, так званих, чесних проєвропейських політиків, ці заходи є занадто революційними та такими, що порушують євроінтеграційні чи міжнародні зобов’язання України. Проте, ми вважаємо, що без цих заходів Україна не зможе знищити олігархат та корупцію. Отже, потрібно проводити дипломатичні переговори і вносити зміни в наші міжнародні зобов’язання. Також потрібно вносити відповідні зміни до Конституції та законів України. 

Ми розуміємо, що ці заходи не будуть робитися чинною владою.

Саме тому партії «Успішна Україна» потрібно якнайшвидше прийти до влади і реалізувати їх.

6. Незалежна партія. Фінансування партії здійснюється виключно добровільними внесками її членів та прихильників, тому партія є незалежною від олігархів, урядів іноземних країн чи інших груп впливу. Отже, як в кадрових, так і в ідеологічних питаннях, партія буде керуватися та діяти виключно інтересами народу та України.

7. Чесна партія. Ми гарантуємо, що все що ми пропонуємо і обіцяємо, ми будемо виконувати та реалізовувати в житті, тому що ми об’єдналися в партію навколо ідеї побудови успішної України та покращення життя кожного українця, а не заради самозбагачення. Успішна Україна та щасливі українці – це наша мета та сенс життя. Але для того аби все це здійснити, наша партія має прийти до влади.

Ми не прагнемо до масовості, приймаючи у члени партії всіх охочих Ми ретельно перевіряєм всіх бажаючих стати членом партії, і будемо робити все можливе аби до партії потрапляли лише чесні та порядні люди, які хочуть та мають можливість займатися активною політичною діяльністю. Головне не скільки у партії членів, а скільки людей її підтримує та за неї голосує. Ми розуміємо, що народ вже втомився від сотень партій і їх брехливих обіцянок, але просимо уважніше придивитися до нашої партії, до нашого лідера, прочитати тексти на нашому сайті, слідкувати за нашою діяльністю.

От побачите, якщо ви нам повірите і підтримаєте, ми вас не зрадимо і не підведемо!

8. Перспективний лідер. На даний момент лідером партії є Ігор Шевченко – відомий юрист та політик, в минулому успішний підприємець (до 2008 р.), Міністр екології та природних ресурсів України (2014-2015 років). Високій рівень освіти (право, дипломатія, англійська мова, державне управління, Україна, США, Європа, Сінгапур), багатий досвід успішної юридичної, підприємницької, управлінської та державницької діяльності, високий інтелектуальний рівень, професійна та міжнародна відомість і репутація, а також фінансова незалежність, є чудовим підґрунтям для Ігоря Шевченка аби стати рейтинговим політиком національного масштабу. Ми усвідомлюємо, що в сучасній Україні виборці більше голосують за особистість, яка очолює/уособлює партію ніж за саму партію, тому без впізнаваного лідера жодна партія не може досягти успіху на виборах національного масштабу. В ідеалі партії потрібен лідер, який вже має високий рівень впізнаваності та довіри серед населення. Проте, як показує життя, впізнаваному лідеру (Кличко, Зеленський, Вакарчук) часто бракує знань, досвіду, рішучості чи порядності.

Отже, на даний момент ми вважаємо Ігоря Шевченка найбільш перспективним лідером з числа членів партії, враховуючи його освіту, досвід, досягнення та порядність. Якщо в майбутньому до партії долучиться більш відома (більш впізнавана в народі) особистість, яка зможе привернути більше уваги до партії, лідер партії може змінитись. Незалежно від прізвища лідера, всі члени, активісти та прихильникі партії повинні допомагати йому/їй підвищувати впізнавальність/відомість серед народу, в тому числі розказуючи про нього/неї своїм родичам, друзям, знайомим і колегам по роботі, а лідер повинен максимально "розкручувати" партії, тобто підвищувати відомість партії та довіру до неї.

Більше про партію "Успішна Україна" можна дізнатися на саті'' uspihua.org''

Коментарі
Зареєструйтесь або увійдіть на сайт щоб мати можливість коментувати

Лі Куан Ю

Сингапурська історія

Лариса Буракова

Почему у Грузии получилось

Хроніка реформ у Грузії

Боротьба з корупцією

Фільм Єжи Гоффмана

Україна. Становлення нації