Правила

ПРАВИЛА ТА МОДЕРУВАННЯ МЕРЕЖІ «МЕРІТОКРАТ»


ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.   MERITOKRAT.ORG (далі - Мережа) - це соціальна мережа для прихильників мерітократії, а також людей, які просто цікавляться ідеями мерітократії.

2.   Мережа є незалежним приватним проектом і не має юридичного відношення до Мерітократичної партії України. Реєстрація у Мережі не тягне за собою автоматичного набуття членства у Мерітократичній партії України.

3.   Реєстрація у мережі є вільною та безкоштовною.

4.   Одразу після реєстрації новий учасник Мережі отримує статус «Гість». Наступні статуси - «Прихильник», «Мерітократ», «Кандидат у члени МПУ», «Член МПУ». Детальна інформація про те, які права надають ці статуси і як їх отримати за посиланням http://meritokrat.org/help/index?prava_v_merezhi

5.   Більшість матеріалів мережі є відкритими для перегляду незареєстрованих користувачів. Учасники мережі, які не бажають, щоб інформацію їхнього профілю могли переглядати незареєстровані відвідувачі, мають встановити відповідні налаштування конфіденційності у своєму профілі.

6.   Всі учасники мережі є ідентифікованими: кожен учасник виступає в Мережі під своїм власним іменем та прізвищем, з власним особистим фото; в Мережі немає анонімних користувачів з вигаданими іменами, прізвиськами.

7.   Адміністрація Мережі залишає за собою право вносити зміни до цих правил. Правила будуть доповнюватися новими положеннями в міру розвитку мережі та появи в ній нового функціоналу.

8.   Адміністрація Мережі залишає за собою право позбавити права користування Мережею учасника, який порушує ці правила.

9.   Адміністрація Мережі відкрита до пропозицій і завжди готовий взяти до уваги побажання учасників Мережі щодо покращення роботи ресурсу.

 


6 ОСНОВНИХ ПРАВИЛ УЧАСНИКА MERITOKRAT.ORG

Спільність ідеологічних переконань. Оскільки Мережа покликана об'єднати людей, які вже усвідомили та поділяють ідеї мерітократії, то дискусії на тему зміни ідеологічної основи та курсу майбутньої партії в даній мережі є недоцільними.

Активність. Будьте активними, заповніть повністю свій профіль і оновлюйте його в міру появи нової інформації, регулярно знайомтеся з новими матеріалами в Мережі, висловлюйте свої думки, додавайте коментарі.

Конструктивізм. Заперечуючи пропозиції іншого, по-перше, добре аргументуйте свою точку зору, по-друге, запропонуйте альтернативу. Уникайте простої констатації проблем (вони і без того відомі більшості учасників Мережі), змальовуючи проблему, окреслюйте одразу і ваше бачення шляхів її вирішення.

Доцільність. Всі дискусії в Мережі мають бути безпосередньо пов'язані з ідеологією майбутньої партії, процесом її створення та розвитку. Публікація в розділі «Думки» новин суспільного життя, загально філософських матеріалів, комерційних повідомлень, реклами і т.п. є порушенням цього правила.

Взаємоповага. Ставтеся до інших учасників Мережі так, як хотіли б, щоб вони ставились до вас, уникайте агресивних, образливих висловлювань.

Культура спілкування. Використовуйте в якості робочих  українську або російську мови, уникайте вживання незрозумілої специфічної термінології, нецензурних висловів, жаргону, сленгу і т.п.

 


У МЕРЕЖІ ЗАБОРОНЕНО:

1.   Публікувати думки, опитування, пости в обговореннях, розсилати повідомлення, що не стосуються тематики Мережі (ідей мерітократії та їхнього впровадження).

2.   Публікувати матеріали, що завдають шкоду суспільній моралі (зокрема, порнографічного, насильницького, агресивного характеру та інші).

3.   Публікувати думки та пости в обговореннях спільнот, що містять безглузду або малозмістовну інформацію (флуд).

4.   Розміщувати рекламу та будь-які інші матеріали у мережі з комерційною метою. Це правило не поширюється на анонси оплатних культурних, навчальних, просвітницьких, спортивних, благодійних подій.

5.   Публікувати завідомо неправдиву інформацію, наклеп, чутки.

6.   Публікувати приватну переписку без згоди користувача, з яким велась переписка.

7.   Закликати до порушення або порушувати чинне законодавство, у тому числі законодавство у сфері інтелектуальної власності.

8.   Ображати і дискримінувати учасників за будь-якою ознакою.

9.   Ображати культуру, традиції та інші національні цінності будь-якого народу чи країни.

10.  Розсилати спам за допомогою особистих повідомлень.

11.  Використовувати нецензурні вирази у будь-якій формі (флейм). Навіть якщо ви вважаєте, що мат необхідний, то не дивуйтеся, якщо модератор вважатиме інакше.

12.  Зловживати великими літерами у заголовках та анонсах думок, опитуваннях. Заголовок думки, опитування може містити до 5 слів, виконаних прописними літерами (слова мають уміщатися на одному рядку).

13.  Публікувати думки, опитування, коментарі з надмірною кількістю граматичних помилок, жаргонних слів, зображень, великих літер, що заважають нормальному сприйняттю тексту.

14.  Використовувати будь-які інші зображення, окрім портретного фото у якості аватара у профілі, а також використовувати зображення, захищені авторським правом, у своїх публікаціях.

15.  Вести дискусію, використовуючи нечесні прийоми у вигляді "перекручування" чужих висловлювань, редагування / видалення своїх повідомлень з метою спотворити / приховати їхній первісний зміст.

16.  Реагувати на дописи, що порушують Правила: не намагайтеся брати на себе функції модератора, краще повідомте модераторам про порушення Правил через  приватне повідомлення.

 

МОДЕРУВАННЯ:

1.    Модераторами мережі є члени Адміністрації Мережі, а також активні її учасники, наділені Адміністрацією Мережі відповідними правами. Наразі, правами модератора у мережі наділені:

Олександр ЛОТОШ

2.    Основне завдання модераторів - слідкувати за дотриманням учасниками Правил і оперативно очищати Мережу від дописів, що їх порушують.

3.    Кожен користувач може поскаржитись модераторам на порушення Правил, здійснене іншим користувачем.

4.    У разі виявлення модератором порушень Правил з боку учасника, він має право видаляти, редагувати, а для думок - ще й приховувати з головної сторінки мережі, думки, опитування, коментарі, що містять порушення.

5.    Редагування дописів здійснюється, якщо для усунення порушення Правил достатньо редакційної правки. Видалення - якщо весь допис суцільно суперечить Правилам та нормам поведінки у цій мережі. Думка приховується з головної сторінки Мережі, якщо в цілому вона не суперечить Правилам, але безпосередньо не стосується тематики даного ресурсу. Модератор має право приховати думку не раніше, ніж через 1 годину після її публікації.

6.    Модератори також мають право робити зауваження учасникам Мережі щодо поведінки учасників в Мережі та інформації, внесеної ними у особистий профіль.

7.    Рішення про видалення, редагування або приховування допису ухвалюється будь-яким з модераторів одноосібно.

8.    Видалення, редагування, приховування дописів з головної сторінки не є покаранням, а є нагадуванням про Правила спілкування в Мережі та обов'язок їх дотримання.

9.    Учаснику, допис якого було видалено, направляється автоматичне повідомлення.

10.  Учасник, не згодний з рішенням модератора про видалення допису, може поскаржитись на рішення Модератора шляхом надсилання внутрішнього повідомлення Секретаріату МПУ. Якщо Секретаріат МПУ визнає скаргу обґрунтованою, допис учасника буде відновлений, а модератору, який необґрунтовано видалив допис, буде висловлене зауваження. Про задоволення або відхилення скарги учасники Мережі повідомляються Секретаріатом МПУ за допомогою внутрішніх повідомлень.

 

У разі виникнення будь-яких проблем при роботі з Мережею, а також питань та пропозицій, звертайтесь до Адміністрації мережі за адресою info@meritokrat.org або надсилайте внутрішні повідомлення у Мережі користувачу Адміністрація мережі «Мерітократ».

 

Лі Куан Ю

Сингапурська історія

Лариса Буракова

Почему у Грузии получилось

Хроніка реформ у Грузії

Боротьба з корупцією

Фільм Єжи Гоффмана

Україна. Становлення нації

Малкольм Гладуэлл

Гении и аутсайдеры.

Малкольм Гладуэлл

Переломный момент


Debug [x]
system (4)   0.1044s

Redis connection (1)   0.0006s

Redis:GET (5)   0.0048s

Redis:SET (2)   0.0002s

DB connection (1)   0.0023s

SQL (14)   0.0192s

Memcached connection (1)   0.0004s

Memcached (9)   0.0033s